NASZE ZAANGAŻOWANIE

W Factory angażujemy się w ochronę środowiska.

Prowadzimy działalność z szacunkiem do natury i wspieramy wszelkie prace w kierunku zrównoważonego rozwoju proponowane przez marki działające w naszym Centrum.

Społeczność

W Factory Kraków dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno dojazd, jak i poruszanie się po Centrum były komfortowym doświadczeniem dla każdego. Poznaj szczegóły udogodnień, które wprowadziliśmy dla Ciebie w naszym Centrum!

Zdrowie

Nasze Centrum spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, czego dowodem jest między innymi Certyfikat Prewencji COVID-19. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych działań chroniących Twoje zdrowie, kliknij w przycisk poniżej.

Ochrona środowiska

Wspieramy środowisko najlepiej jak możemy, wprowadzając do naszych centrów wiele proekologicznych rozwiązań. Posiadamy certyfikat Breeam, a nasze działania wykraczają dalece poza to, co widać na pierwszy rzut oka. Jeżeli interesują Cię szczegóły inicjatyw, których się podjęliśmy, takich jak wspieranie lokalnej fauny i flory, ograniczanie zużycia energii czy wody pitnej i wielu innych, kliknij w przycisk poniżej!

NASZE DZIAŁANIA

Zobacz, jakie inicjatywy podejmujemy, by wspierać środowisko!

#factorykrakow & you

Inspire, delight and share the moments spent at Factory Kraków!

Do you want to see your photo here? Mark @factory_krakow with #factorykrakow!

Don't miss nothing

Subscribe to the newsletter

Subscribe
Copyright NEINVER 2024