OTWARCIE SALEWA
Event
Start date: 20.11.2021
Date of completion: 27.11.2021

20 listopada otwarcie salonu SALEWA

SALEWA jest liderem segmentu sportów górskich, oferuje odzież, obuwie, sprzęt turystyczny i wspinaczkowy. Dba o wysoką jakość produktów i nowoczesny design.

 

27 listopada zapraszamy na wspólne świętowanie otwarcia sklepu!

Tego dnia hostessy będą rozdawały drobne upominki i poczęstują Was zdrowymi przekąskami.

Zapraszamy!

 

Sklep znajduje się między salonami Kulig a Boxeur Des Rues.

 

SALEWA to ekspert w dziedzinie sportów górskich napędzany pasją do ambitnego alpinizmu i doświadczania gór w całej ich okazałości. Obecnie, siedziba założonej w 1935 roku w Monachium rodzinnej firmy znajduje się w sercu Dolomitów, w Bolzano w Tyrolu Południowym (Włochy), gdzie marka tworzy techniczne produkty łączące w sobie tradycyjne materiały i nowoczesny design. Jednocześnie SALEWA dokłada wszelkich starań, by utrzymywać wysokie standardy środowiskowe i społeczne. U podstaw jej sukcesu leży silne poczucie regionalnej tożsamości oraz w wiara w jakość i wyznawane wartości.

Marka może pochwalić się dogłębną znajomością sportów górskich, którą pokazuje dążąc do opracowywania nowych, lepszych i przełomowych produktów. 

W nowoczesnym alpinizmie chodzi o coś więcej niż tylko o sukcesy i coraz lepsze wyniki – to inspiracja płynąca z gór, rozwój osobisty i dzielenie się doświadczeniami. Każde kolejne pokolenie wspinaczy na nowo definiuje sporty górskie. Ich ciągły rozwój inspiruje markę, która pragnie pomagać w jego kształtowaniu. Zatrudniająca ponad 550 ludzi na całym świecie SALEWA to jeden z międzynarodowych liderów segmentu sportów górskich, mający w swojej ofercie produkty w czterech kategoriach: Odzież, Obuwie, Sprzęt Turystyczny oraz Specjalistyczny Sprzęt Wspinaczkowy.

Don't miss nothing

Subscribe to the newsletter

Subscribe
Copyright NEINVER 2022