30.06.2020
NOWA DEKADA SPAKOWANA I GOTOWA

Wizja urlopu coraz wyraźniejsza? Przygotuj się do wakacji i znajdź wymarzoną walizkę, do której spakujesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź, gdzie ją znaleźć:

 


Jedna z topowych marek modowych mająca liczne grono swoich wiernych fanów i fanek. To właśnie dla nich powstał osobny salon Guess Accessories gdzie można znaleźć nie tylko pożądane torebki z charakterystycznym logo, ale również obuwie, okulary, zegarki, biżuterię. W ofercie są również wysokiej jakości, stylowe torby podróżne, plecaki i portfele.

 


Polska marka z 30-letnim doświadczeniem oferująca wysokiej jakości wyroby skórzane: odzież i galanterię, a także akcesoria przydatne w podróży; torby, walizki, saszetki, etui etc.

 


Kolejna rodzima marka z ogromnym doświadczeniem w zakresie produkcji bagażu podróżnego, toreb oraz torebek damskich, a także galanterii skórzanej. Produkty z logo Puccini to gwarancja wysokiej jakości oraz doskonałego stylu, a jej urozmaicone wzornictwo sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Jak podróżować to ze smakiem! W Wittchen i Wittchen Travel oferujemy stylowy asortyment bagażowy; wytrzymałe walizki wraz z dodatkami (pokrowce, kłódki), eleganckie plecaki, mniejsze torby i saszetki podróżne, zagłówki, a także kolekcję dla małych podróżników.

NASZE PROMOCJE

przyjdą do Ciebie same

Copyright NEINVER 2020