DZIEŃ MATKI
Event
Data rozpoczęcia: 26.05.2023
Data zakończenia: 27.05.2023

Skorzystaj z nietuzinkowych atrakcji na Dzień Mamy!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia z okazji Dnia Matki, które odbędą się 26-27 maja.

 

Profesjonalne malowanie odzieży

Masz takie ubrania, które od dawna trzymasz na dnie szafy, bo czujesz, że brakuje im "tego czegoś"? Twórczyni marki Zmalovane Custom, Klaudia Kroczek, doda charakteru Twoim kurtkom, koszulkom czy spodniom. Przynieś wybraną sztukę odzieży i zgłoś się do stoiska Zmalovane Custom w outlecie Factory Kraków. Zarysuj swoją wizję projektu lub zdaj się na podpowiedzi Klaudii. Oddaj produkt w ręce artystki i odbierz gotowe dzieło jeszcze tego samego dnia - wszystko całkowicie bezpłatnie!

Zmalovane Custom znajdziesz obok Info Punktu w terminach:

26 maja od 14:00 do 19:00

27 maja od 12:00 do 19:00

 

Czyszczenie obuwia

Otwierasz szafę... a w niej wiosenne obuwie, które wymaga odświeżenia? Trampki pamiętające zeszłoroczne festiwale muzyczne, zakurzone półbuty, lekko podniszczone sneakersy lub klapki? Mamy na to radę! Zgłoś się do stoiska Shoe Shine i oddaj w ręce specjalistów jedną parę butów do renowacji. Dzięki czyszczeniu i drobnym naprawom Twoje buty ponownie będą cieszyć pięknym wyglądem oraz wygodą, a w kąciku porad uzyskasz informacje, jak utrzymać ten stan dłużej.

Shoe Shine znajdziesz obok Info Punktu w terminach:

26 maja od 12:00 do 19:00

27 maja od 12:00 do 19:00

 

W międzyczasie... zakupy i karta podarunkowa!

Nie czekaj bezczynnie, aż Zmalovane Custom czy Shoe Shine skończą pracę z Twoimi rzeczami. Między godzinami 10:00 a 20:00 odwiedź nasze sklepy, zrób zakupy za co najmniej 300 zł i zgłoś się z jednym paragonem do Punktu Obsługi Akcji w holu głównym. Okaż rachunek do podstemplowania i odbierz kartę podarunkową o wartości 30 zł do wykorzystania na terenie całego Centrum!

regulamin akcji

 

Kącik kreatywny dla dzieci

Kim byłyby mamy bez swych dzieci? Na pewno nie mamami! ;) Dlatego w dniach 26-27 maja zapraszamy do Factory wraz z pociechami. Na najmłodszych czekać będzie kącik kreatywny z materiałami plastycznymi i kolorowankami dla dzieci. To tu mogą puścić wodzę odzieżowej fantazji i narysować swój projekt kurtki lub butów na gotowych szablonach.

Pssst, ale to nie wszystko! 27 maja zabierz swoje latorośle na ekologiczne warsztaty. Sprawdź szczegóły tutaj.

 

Wszystkie atrakcje są darmowe.

Partnerami akcji są marki Guess i Boxeur Des Rues.

 

Zapraszamy!

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023