JEANSOWO? KULTOWO!
Event

Wybierz jeans - najbardziej kultowy materiał wszech czasów!

Uniwersalny i dodający charakteru całej stylizacji denim jest doskonałym wyborem dla każdego.

Szeroki asortyment odzieży jeansowej pozwala na wybór produktów, które idealnie oddadzą Twoje osobowość i styl.

Klasyczne długie spodnie, szorty, koszula, spódnica, kurtka? Ty wybierasz!

 

Sprawdź nasze inspiracje ze sklepów Big Star, Lee Cooper, Levi's, Mustang.

zobacz więcej

 

 

Od 1979 roku jeansy sygnowane znakiem BIG STAR są gwarancją najwyższej jakości i designu zgodnego z aktualnymi trendami. Od ponad 40 lat jeansy to żelazny element oferty marki, na przestrzeni lat uzupełniany o kolejne części garderoby oraz modowe dodatki. Dla projektantów BIG STAR praca jest pasją, odzież sztuką użytkową, a jeansy elementem kultury. Zaufanie i lojalność Klientów natomiast, to zobowiązanie do dostarczania produktów najwyższej jakości i odpowiadających zmieniającym się na przestrzeni lat trendom. Nieprzerwanie od 1979 roku.

 

 

Lee Cooper jest najstarszą europejską marką jeansową i liderem mody w tym segmencie. Powstał w 1908 r. w Wielkiej Brytanii.

Odzież Lee Cooper łączy w sobie komfort, doskonałą jakość i naturalne tkaniny z modnym wyglądem.

 

 

Levi's® to producent oryginalnych, autentycznych dżinsów. Niepowtarzalna ikona mody. Levi's® proponuje klientom największą gamę dżinsów na rynku. To marka najlepiej rozpoznawalna i najczęściej kopiowaną w historii branży odzieżowej. Dzięki ponad 150-letniej tradycji nowatorskich rozwiązań dżinsy Levi's® pobudzają wyobraźnię i cieszą się zainteresowaniem oraz lojalnością całych pokoleń w przeszło 100 krajach na całym świecie.

 

 

Najlepszym, kim można się stać, jesteśmy zawsze my sami. Z tego powodu firma MUSTANG stawia na z gruntu szczerą filozofię dotyczącą dżinsu, w której na czoło wysuwają się naturalność i oryginalność. Dżinsy firmy MUSTANG rozpoznajemy dzięki temu, że nie tylko pod względem rozmiaru i kroju, ale także w każdym innym aspekcie perfekcyjnie dopasowują się do użytkownika. W 1948 r. Albert Sefranek zamienił 6 butelek alkoholu na 6 oryginalnych dżinsów amerykańskich i tym samym stworzył kamień węgielny niemieckiej historii sukcesu w branży dżinsów. Tym, co wyróżnia przedsiębiorstwo jest oprócz istotnych wartości rodzimych, także innowacyjna siła i kreatywność. Nie można się więc dziwić, że firma MUSTANG wprowadziła na rynek pierwsze dżinsy damskie i pierwsze dżinsy sztruksowe w Europie, jak również pierwsze na świecie dżinsy typu stretch. Tak samo jak perfekcyjnie dostosowaną ofertę kreującą określony styl życia, która pozwala na uzupełnienie klasycznych dżinsów o licencje w zakresie obuwia, materiałów skórkowych, pozostałych elementów odzieży i dodatków.

MUSTANG jest więc tradycyjną marką, która dostarczyła rozmaity materiał do niezwykłych historii. Ale przede wszystkim dla dżinsów, które są tak prawdziwe, jak ludzie, którzy je noszą.

No właśnie: True denim for true people (prawdziwy dżins dla prawdziwych ludzi)

 

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023