CLARKS
Stanowisko: 
KIEROWNIK SKLEPU
Zatrudnienie: 
cały etat
Umowa: 
umowa o pracę

Gdy klient przekracza próg naszego sklepu chcemy aby był zachwycony – a to czy tak się stanie zależy od Ciebie i Twojego zespołu. Jako Kierownik Sklepu Clarks będziesz w samym centrum naszych działań, tworząc kolejne sukcesy marki uwielbianej na całym świecie.

 

Twoja Rola

Będziesz stal na czele biznesowych działań Clarks zarządzając zespołem w naszym nowym sklepie Outlet w Krakowie. Dzięki Tobie będzie to świetne miejsce – zarówno dla klientów, jak i członków zespołu. Stworzysz żywą, przyjazną atmosferę, w której każdy poczuje się mile widziany. To praca dla znakomitego menedżera i ambasadora marki – kogoś, kto zainspiruje zespół do osiągania sukcesów. Jako profesjonalista będziesz liderem który zapewni doskonałą obsługę klienta podczas pełnego cyklu sprzedaży. Znasz i rozumiesz każdy element procesu: rachunek zysków i strat, planowanie wydarzeń handlowych, minimalizowanie kosztów i osiąganie założonych KPI. Jednak ostateczny wzrost sprzedaży będzie zależał od poziomu satysfakcji klientów i pozytywnych doświadczeń zakupowych jakie wykreujesz wraz ze swoim zespołem.

 

O Tobie

Doświadczony kierownik w handlu detalicznym, posiadasz osiągnięcia w branży którymi możesz się pochwalić. Jesteś liderem o wysokich zdolnościach interpersonalnych, świetnie komunikujesz się ze współpracownikami i potrafisz zmotywować zespół. Jeśli pracowałeś wcześniej w branży fashion lub obuwniczej, fantastycznie – ale nie jest to absolutnie konieczne. Ważniejsze jest, abyś potrafił kierować zespołem, promować markę i budować wyjątkową obsługę klienta. Zorganizowany i gotowy podjąć nowe wyzwania masz wiedzę niezbędną do osiągania założonych celów, zarządzania P&L oraz radzenia sobie z codziennymi zadaniami. Będziesz blisko współpracować z zespołem z Wielkiej Brytanii, więc komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie problemem.

 

O Clarks

Clarks, z siedzibą w Somerset w Anglii, jest liderem innowacyjnych rozwiązań w branży obuwniczej już od 1825 roku, kiedy to bracia James i Cyrus Clark zaczęli produkować pantofle z kawałków owczej skóry. W tamtym czasie było to przełomowe; teraz połączenie inwencji i kunsztu nadal stanowi główny nurt tego co robimy i co prezentuje marka Clarks. W historii Clarksa ponad 22 000 modeli butów to te które zrewolucjonizowały rynek i na stałe wpisały się w kolejne pokolenia. Od oryginalnych butów Clarks Desert Boot, zaprojektowanych po raz pierwszy przez Nathana Clarka i wprowadzonych na rynek w 1950 roku, po kultowe Wallabee, każdy projekt ma natychmiast rozpoznawalny podpis – unikalne połączenie kunsztu i innowacji, które sprawiają, że jest to niewątpliwie Clarks. Clarks jest globalną firmą prowadzącą sprzedaż detaliczną, hurtową, franczyzową i internetową na ponad 100 rynkach obsługiwanych przez prawie 10 000 pracowników na całym świecie.

 

Oferujemy

Szczegółowy plan szkoleń, możliwości rozwoju, pakiet prywatnej opieki medycznej i konkurencyjne wynagrodzenie. Zainteresowana/zainteresowany? Jeśli uważasz że jesteś tym, kogo szukamy, zgłoś się wysyłając swoje CV na adres e-mail: boguslawa.sprysz@clarks.com mile widziane aplikacje w języku angielskim.

 

Uwielbiamy słuchać wspaniałych ludzi

Odwiedź nas na clarksjobs.com, śledź nas na Twitterze i zostań fanem na Facebooku. Po prostu szukaj @JobsatClarks

 

Clarks International uważa, że zasada równości szans ma fundamentalne znaczenie dla działalności firmy. Naszym celem jest zapewnienie równego i sprawiedliwego traktowania wszystkich pracowników. Nie będziemy dyskryminować ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, stan cywilny, orientację seksualną lub zmianę płci, kolor skóry, rasę, religię, pochodzenie etniczne.

 

*Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych nastiępującej klauzuli:
Administratorem danych osobowych jest C&J Clark Polska Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jerozolimskie 81 02-001 Warszawa. NIP 5272468317
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: C&J Clark Polska Sp. z o.o. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych ( w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych ( w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2021