KARL LAGERFELD

PROFIL FIRMY KARL LAGERFELD

Marka KARL LAGERFELD to połączenie wyrazistej wizji i estetyki w kreacjach założyciela, Karla Lagerfelda, z nowoczesnym, otwartym na przyszłość podejściem. Czerpie ona z ogromnego dziedzictwa po swoim twórcy, kultywując wpisane w swój rodowód pasję, intuicję i niewyczerpaną kreatywność.

Oferta KARL LAGERFELD obejmuje inspirowaną paryską klasyką i rockowym stylem odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także torby, drobną galanterię skórzaną, obuwie, perfumy, okulary i wiele innych. Kreatywną wizję marki realizuje dyrektor ds. designu Hun Kim, a w skład rodziny KARLA wchodzą również między innymi doradca ds. stylu Carine Roitfeld, ambasador marki Sebastien Jondeau oraz współpracowniczka Amber Valletta.

Miejscem spotkań marki KARL LAGERFELD z klientami jest sieć rozsianych po całym świecie ponad 200 salonów, z których za najważniejsze uważane są te zlokalizowane w Paryżu, Londynie, Monachium, Moskwie, Dubaju i Szanghaju. Marka posiada również sieć hurtowni premium i silnie zaznaczyła swoją obecność w sprzedaży internetowej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, a jej flagowy sklep KARL.COM umożliwia zakupy w 96 krajach.

W 2019 roku marka KARL LAGERFELD dołączyła do Fashion Pact, globalnej inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, której celem jest przekształcanie branży modowej poprzez realizację celów w trzech obszarach: klimatu, bioróżnorodności i ochrony oceanów.

Kontakt
Pokaż na mapie centrum
Virtual Shopping

Konsultacja, rezerwacja, wysyłka na wskazany adres

Usługi
Konsultacja i rezerwacja
poniedziałek-sobota/niedziela handlowa: 10.00-20.00; wirtualna sprzedaż z kamerą: po wcześniejszym umówieniu w godz. 9.00-20.00.
Odbiór towaru
odbiór osobisty ze sklepu poniedziałek-sobota/niedziela handlowa: 10.00-20.00 lub wysyłka na wskazany adres
Wymiana i zwrot
wymiana do 14 dni
Rezerwacja towaru
na 3 dni
Płatność
pay by link or BLIK
Koszt wysyłki
za zakupy powyżej 650 zł - wysyłka gratis!
Phone48690565780
WhatsApp

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023