PAKO LORENTE

Pako Lorente to wynik pasji tworzenia odzieży męskiej oraz dzielenia się nią ze swoimi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Pako Lorente to nie tylko producent odzieży męskiej, ale społeczność ludzi, która stale się poszerza. Skupia ludzi którzy cenią sobie dobry styl, kochają życie, mają pasje, podążają za marzeniami oraz realizują swoje cele.

Pako Lorente zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających mężczyzn którzy cenią sobie dobrą jakość w przystępnej cenie, otwierają się na modę i trendy oraz są świadomi siebie.

W odpowiedzi na te potrzeby w ofercie marki znalazły się 3 linie:

  • CLASSIC,
  • CASUAL,
  • AWANGARDA.

Dzięki temu mężczyźni wybierający Pako Lorente mogą dobrać sobie stylizacje na każdą okazję zaczynając od klasycznych, biznesowych po casualowe, wyróżniające się na tle zachowawczej mody męskiej.

Proponowane w kolekcjach Pako Lorente modele garniturów, spodni, koszul, płaszczy i kurtek poprzez wypracowane konstrukcje podkreślają atuty męskiej sylwetki i zapewniają komfort użytkowania.

Różnorodność fasonów i dbałość o detale oraz niepowtarzalna kolorystyka asortymentu z kolekcji Pako Lorente jest wizytówką marki.

Kolekcje ubrań uzupełnione są dodatkami, akcesoriami i butami, które tworzą całość. 

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023