PEPE JEANS

Pepe Jeans to ubrania dla ludzi młodych, ceniących wygodę i oryginalny styl. Firma powstała w 1973 roku na Portobello Road w Londynie. Projektanci Pepe Jeans czerpią inspirację z obserwacji takich centrów kultury młodzieżowej jak Londyn czy Amsterdam. Jedną z charakterystycznych cech kolekcji projektantów Pepe Jeans jest innowacyjność i odwaga w eksperymentowaniu.

 

Piosenkarka, autorka tekstów i modelka, Dua Lipa jest obecnie uważana za największą artystkę, która od czasu swojego debiutu w 2017 roku odniosła ogromny sukces na całym świecie. Jej muzyka, obecność w mediach społecznościowych i wyjątkowe poczucie stylu sprawiły, że stała się jedną z najbardziej intrygujących wymagająch artystów, a także ikony mody dla młodszych pokoleń. Łatwo zrozumieć, dlaczego Dua była idealnym kandydatem do wspólnego projektu z Pepe Jeans w 2019 roku.

Lato 2019 roku zapoczątkowało bogatą współpracę twórczą między brytyjską gwiazdą pop i Pepe Jeans. Tej jesieni, pierwsza kapsuła współpracy powstała po procesie twórczym, w którym uczestniczyła piosenkarka i jej stylista Lorenzo Posocco. Ta pierwsza kolekcja Dua Lipa x Pepe Jeans została zainspirowana mieszanką stylów z lat 90. i początku XXI wieku: kultowe stylizacje rozsławione przez brytyjskie supermodelki i osobowości, które wyróżniały się stylem, nawiązaniami do sceny grunge i odrobiną glamour . Dua przeszukała archiwum Pepe Jeans w poszukiwaniu strojów i elementów z tej epoki i nadała im nowoczesny akcent, aby stworzyć ekskluzywną kolekcję kapsułową.

Kluczowe pozycje w kolekcji to oversizowe kurtki jeansowe, które można nosić przez cały dzień i do wieczora, a także minispódniczki, luźne bluzy i płaszcze z piórami do pasa, które przeniosą Cię w lata 90.

Dua Lipa dorastała z marką, a podczas projektowania kolekcji dzieliła się wspomnieniami z dzieciństwa, jak chodzenie z mamą do sklepów w Portobello. To poczucie nostalgii jest obecne w całej kolekcji, a produkt końcowy stanowi połączenie twórczej wizji artysty i wiedzy zespołu projektowego Pepe Jeans

Kontakt
Pokaż na mapie centrum

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023