Wyprzedaż od 10 czerwca!

Today closed

Mama, czyli Twoje wszystko

24 – 25.05.2024
dzień matki

Dzień Mamy i Dzień Dziecka to dwie okazje, które doskonale się ze sobą łączą. 24 i 25 maja weź swoją pociechę do outletu Factory Kraków i wspólnie spędźcie ten czas. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje!

 

Między 20 a 23 maja weź udział w konkursie na naszym profilu na Instagramie i wygraj 1 z 10 naszyjników YES! Kliknij [TUTAJ] i dowiedz się więcej!

 

W piątek i sobotę w godzinach 10.00-19.00 odbieraj karty podarunkowe o wartości 30 zł za każdy paragon na kwotę co najmniej 300 zł. Kliknij [TUTAJ], by zapoznać się z regulaminem.

 

A w sobotę 25 maja od 10.00 do 19.00 na Ciebie i Twojego malucha czekają wspaniałe, bezpłatne eko warsztaty, utrzymane w duchu bliskości i rodzinnej zabawy:

 

KARTONOWE LOVE

Kartony, gazety i kolorowe magazyny pomogą nam w upcyklingowym projekcie tworzenia masek zwierząt. A gdzie maski zwierząt, tam i dzikie tańce do rytmicznej muzyki - będzie się działo!

 

RODZINNE MALOWANIE INTUICYJNE

Dziecko wraz z mamą stworzą wspólne dzieło sztuki! Czeka nas malowanie w czysty, intuicyjny sposób i doświadczanie koloru. Będą papier, akwarele, woda i pędzel... oraz szczypta złotego pyłu :)

 

SEGREGACJA TO ATRAKCJA

Segregacja śmieci w lesie lub oceanie? Nauczmy się razem, jak robić to dobrze... i sprawnie! We wspólnej zabawie rodzina segreguje odpady na czas, sprawdzając przy tym, czy robi to poprawnie :) Świetna gra edukacyjna dla małych i dużych!

 

Stoisko warsztatowe znajdziecie w holu głównym na I piętrze.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Wyprzedaż